Úvodní slovo

Videozáznamy sekcí jsou postupně zveřejňovány pro registrované účastníky na www.ckslive.cz (v horní liště záložka "Záznam vysílání". Zveřejňovány jsou pouze ty prezentace, od nichž dostala ČKS souhlas od autora.

Vážení členové České kardiologické společnosti, vážení účastníci kardiologického kongresu,

rozhodnutím výboru České kardiologické společnosti ze dne 23.6. byl změněn formát letošního kardiologického kongresu, a to z prezenční podoby na podobu VIRTUÁLNÍ.

Hlavním důvodem je stále platící omezení pro pořádání hromadných akcí, kdy není jisté, zda na začátku září dojde k uvolnění těchto omezení.

Kongres tedy bude probíhat virtuálně, vysílat se bude od 13. do 24. září z pražského studia, přístup k on-line vysílání bude pro registrované. Vysílat se bude každý den od 9,00 do 12,00 a poté od 14,00 do 18,00 hod (v některých dnech se může lišit).

Akce bude akreditována ČLK dle doby strávené sledováním při živém vysílání (max. 54 kreditů za 9 dnů vysílání, tj. 6 kreditů za den).

Registrace bude zachována tak, jako byste se registrovali na fyzický kongres, tzn. přes on-line systém. Došlo ale ke snížení registrační poplatků, kdy členové ČKS budou hradit 200,- Kč (členové do 30ti let 100,- Kč) a Nečlenové 1500,- Kč. Těm, kteří již poplatek uhradili a budou se chtít virtuální podoby sjezdu zúčastnit, bude vrácen rozdíl, těm, kteří již poplatek uhradili a účastnit se nebudou mít zájem, tak bude poplatek vrácen v plné výši.

Program je k dispozici na webu sjezdu. Tvořen je z vyzvaných bloků Asociací/Prac.skupin a Odborných společností a dále z firemních sympozií. Původní volná sdělení (vč. sesterských sekcí, sekcí techniků a posterových sekcí) nebudou ve virtuálním podobě sjezdu zařazena a na webu sjezdu budou k dispozici pouze ZADANÁ ABSTRAKTA (sborník) těchto sdělení.

Doufáme, že nám zachováte přízeň a připravený program bude pro vás zajímavý a budete tedy kongres sledovat i v tomto, doufejeme mimořádném, formátu.

Za výbor ČKS

Linhart_resize.jpg

Prof. MUDr. Aleš Linhart, DrSc, FESC. FCMA
předseda České kardiologické společnosti
předseda programového výboru

Taborsky_resize.jpg

Prof. MUDr. Miloš Táborský, CSc, FESC, MBA
předseda organizačního výboru