23. symposium PS Chlopenní a vrozené srdeční vady v dospělosti ČKS 24. - 25. února 2022, Hradec Králové

Úvodní slovo

S ohledem na epidemiologickou situaci bude umožněn vstup na konferenci pouze těm účastníkům, kteří předloží potvrzení o ukončeném očkování (ideálně aplikace Tečka)

 

Vážené kolegyně a kolegové,

jménem výboru Pracovní skupiny pro chlopenní a vrozené srdeční vady v dospělosti České kardiologické společnosti je pro nás potěšením pozvat Vás k účasti na 23. symposiu Pracovní skupiny, které proběhne tradičně ve dnech 24.-25. února 2022.  Přivítá nás opět důstojné prostředí Nového Adalbertina v Hradci Králové

Hlavním tématem budou letos Doporučené postupy Evropské kardiologické společnosti, a to jak pro chlopenní vady, které byly publikovány na podzim 2021 a jejichž český překlad v této chvíli výbor PS finalizuje, tak i pro vrozené srdeční vady v dospělosti, které byly publikovány o rok dříve.

Věříme, že se nám i letos podaří udržet vysokou odbornou úroveň a jedinečnost tohoto symposia, které tradičně umožňuje vzájemné setkání kardiologů a kardiochirurgů, kteří pečují o pacienty jak v dětském tak i dospělém věku.

Doufáme, že symposium proběhne prezenčně pro všechny přihlášené účastníky, nicméně pokud by byl při zhoršení epidemiologické situace počet prezenčních účastníků omezen, tak bude jediným kritériem výběru datum přihlášky (přes webové stránky České kardiologické společnosti). 

 

Těšíme se na shledání v Hradci Králové

Mates_resize.jpg
doc. MUDr. Martin Mates CSc. FESC
předseda výboru PS
Marek_resize.jpg
doc. MUDr. Dan Marek Ph.D. FESC
místopředseda výboru PS