11. ročník víkendového EKG/ECHO kurzu pro pediatry a dětské kardiology 3.-5. září 2021, Hotel Devět Skal, Milovy

Úvodní slovo

UPOZORNĚNÍ

Vážení účastníci, dle nařízení Vlády České republiky platného od 1.9.2021 je nutné splnit při pořádání hromadných akcí ve vnitřních prostorách podmínku O-N-T, tzn. že budete při registraci vyzváni k podepsání Čestného prohlášení a k předložení dokladů, že jste buď min. 14 po ukončeném očkování proti Covid-19, nebo máte negativní test na Covid-19 (antigenní ne starší než 72 hodin, PCR ne starší než 7 dní), nebo jste prodělal(-a) onemocnění Covid-19 v posledních 180 dnech.

Bez doložení patřičných certifikátů a bez podpisu Čestného prohlášení NEBUDE UMOŽNĚN VSTUP NA AKCI.

Zároveň je nezbytně nutné nosit po celou dobu přítomnosti na kurzu respirátor nebo nanoroušku. Vyjímku mají pouze přednášející při prezentaci sdělení a všichni samozřejmě při stravování.

Děkujeme za pochopení

Organizační výbor

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,

  dovolujeme si Vás tímto srdečně pozvat na další víkendový EKG a echo kurz pro pediatry a dětské kardiology. V loňském roce jsem akci zorganizovat nemohli, snad nám to tedy vyjde letos, samozřejmě v prezenční podobě. 

  Letošní ročník proběhne ve dnech 3. – 5. září 2021 opět v hotelu Devět Skal v Milovech. Stejně jako v minulých letech nás i letos čeká odborně, společensky a sportovně náročný víkend.

  Z důvodu smluvních podmínek s hotelem Devět Skal si Vás dovolujeme v této fázi požádat o rezervaci ubytování (ideálně do 13.8., kdy máme hotelem garantovanou cenu), a to prostřednictvím rezervačního formuláře.

 

Těšíme se na setkání s Vámi. 

 

S pozdravem

Jan Janoušek, Roman Gebauer