Organizační informace

Hotel Diplomat Prague ****
Evropská 15, Praha 6
tel.: +420 296 559 111
e-mail: info@diplomathotel.cz
www.diplomathotel.cz


Odborný program bude probíhat v Kongresovém centru hotelu (1. patro, sál Prague) - schodiště a výtah se nacházejí vpravo od recepce.

Program akce je k dispozici na webových stránkách v on-line podobě, tištěný pak účastníci obdrží při registraci na místě.

Obědy budou podávány formou teplého bufetu v restauraci Loreta v kongresové části hotelu (I. patro). Každý účastník při registraci obdrží 2 poukázky na čtvrteční a páteční oběd.

Coffee break – foyer přednáškového sálu, dopolední přestávky 26. a 27. 11., odpolední přestávka 26.11.2015

Registrace účastníků – přízemí hotelu, u schodiště k přednáškovému sálu.

Předem je možné se zaregistrovat přes on-line registrační systém ČKS (stejně jako na sjezd ČKS) - viz Registrace (aktivní, pasivní) do 20. listopadu 2015.

Registrace pro členy ČKS a studenty (pregraduální studium) je zdarma, pro nečleny ČKS 300,- Kč (na místě pak 500,- Kč) a pro zdravotní sestry a SZP 100,- Kč (na místě 200,- Kč). Registrační poplatek je možné uhradit až po provedení on-line registrace a po obdržení reg. čísla, které je nutné uvést jako variabilní symbol.

Po skončení odborného programu bude probíhat v prostorách restaurace Loreta teplý raut, vstup je pro registrované zdrama.


Informace pro přednášející:

K dispozici bude počítačová projekce. Prezentace je nutné odevzdat nejpozději 1 hodinu před blokem, ve kterém je sdělení zařazeno, do salonku Budapest (slide-room), který je umístěn na konci foyer přednáškového sálu.

Orientace:

Rozložení všech kongresových prostor naleznete na webových stránkách hotelu: http://www.vi-hotels.com/fileadmin/content/hotels/czprdip/meetings_and_conferences/DIP_Conf-Folder_A4_2015_01.pdf


Dopravní spojení:

Metro: trasa A, stanice Dejvická (150 m)

Mapa s umístěním hotelu


Parkování

Parkování je možné za hotelem Diplomat na venkovním stání, zde bude k dispozici 30 míst (do obsazení), cena parkování je 200,- Kč/den (případně 30,- Kč/hodinu, pokud budete parkovat max. 2 hodiny), dále pak v podzemních garážích hotelu, cena za parkování je 600,- Kč/den (případně 60,- Kč/hodinu – max. 2 hodiny parkování). Další možností jsou garáže Dejvická naproti hotelu Diplomat přes ulici Evropskou (25,- Kč/hod).