| 9:30 - 9:55 | | BLOK 1Zahájení Chairpersons: K. Linhartová, D. Marek (Plzeň, Přerov) |
| 9:30 | 1. | ZAHÁJENÍ SYMPOSIA K. Linhartová (Plzeň) (UID: 8) |
| 9:35 | 2. | JAK SE MĚNÍ POHLED NA HODNOCENÍ CHLOPENNÍCH VAD J. Popelová (Praha) (UID: 9) |
| 9:45 | 3. | JAK JSME TO DĚLALI PŘED 35 LETY V. Rozsíval (Praha) (UID: 10) |
| 9:55 | | Break |
| 10:00 - 11:30 | | BLOK 2Aortální vady Chairpersons: K. Linhartová, P. Frank Antonová (Plzeň, Praha) |
| 10:00 | 4. | HODNOCENÍ AORTÁLNÍ STENÓZY R. Petr (Praha) (UID: 12) |
| 10:15 | 5. | HODNOCENÍ AORTÁLNÍ REGURGITACE K. Linhartová (Plzeň) (UID: 13) |
| 10:30 | 6. | MEZNÍ SITUACE V HODNOCENÍ AORTÁLNÍ STENÓZY H. Línková (Praha) (UID: 14) |
| 10:45 | 7. | OBTÍŽNÉ SITUACE V HODNOCENÍ AORTÁLNÍ REGURGITACE R. Kočková (Praha) (UID: 15) |
| 11:00 | 8. | HEMODYNAMIKA MÉNĚ OBVYKLÝCH LEVOSTRANNÝCH OBSTRUKČNÍCH VAD P. Frank Antonová (Praha) (UID: 16) |
| 11:15 | 9. | INTERVENČNÍ KARDIOLOG U AORTÁLNÍCH VAD P. Polanský (Hradec Králové) (UID: 17) |
| 11:30 | | Break |
| 12:00 - 13:30 | | BLOK 3Mitrální vady Chairpersons: D. Marek, S. Kovalová (Přerov, Brno) |
| 12:00 | 10. | MORFOLOGIE MITRÁLNÍ CHLOPNĚ A PRAVDA NA OPERAČNÍM SÁLE S. Kovalová (Brno) (UID: 19) |
| 12:20 | 11. | FUNKČNÍ HODNOCENÍ MITRÁLNÍ REGURGITACE ZOBRAZOVACÍMI METODAMI D. Marek (Přerov) (UID: 20) |
| 12:40 | 12. | AFMR - FUNKČNÍ MITRÁLNÍ REGURGITACE U FIBRILACE SÍNÍ K. Linhartová (Plzeň) (UID: 21) |
| 12:55 | 13. | JE TŘEBA MITRÁLNÍ REGURGITACI KATETRIZOVAT? M. Mates (Praha) (UID: 22) |
| 13:10 | 14. | ZÁTĚŽOVÁ ECHOKARDIOGRAFIE U MI VADY A PŘEDOPERAČNÍ MONITORING M. Troubil (Olomouc) (UID: 23) |
| 13:30 | | Break |
| 14:15 - 15:45 | | BLOK 4Hemodynamika vybraných vrozených vad a pravého srdce Chairpersons: R. Gebauer, M. Mates (Leipzig, Germany, Praha) |
| 14:15 | 15. | HEMODYNAMIKA PRAVÉHO SRDCE V TEORII T. Paleček (Praha) (UID: 25) |
| 14:35 | 16. | HEMODYNAMIKA PRAVÉHO SRDCE V PRAXI J. Popelová (Praha) (UID: 26) |
| 15:10 | 17. | TRIKUSPIDÁLNÍ REGURGITACE U LEVOSTRANNÝCH SRDEČNÍCH VAD Z. Hlubocká (Praha) (UID: 27) |
| 15:30 | 18. | HEMODYNAMIKA A PRAVÁ KOMORA U FALLOTOVY TETRALOGIE T. Zatočil (Brno) (UID: 28) |
| 15:45 - 16:45 | | BLOK 5Hemodynamika ve specifických situacích Chairpersons: J. Popelová, T. Zatočil (Praha, Brno) |
| 15:45 | 19. | SYNDROM ORTHODEXIA-PLATYPNEA J. Šťásek (Hradec Králové) (UID: 30) |
| 16:00 | 20. | FONTANOVSKÁ CIRKULACE R. Gebauer (Leipzig, Germany) (UID: 31) |
| 16:15 | 21. | KATETRIZAČNÍ INTERVENCE U FONTANOVSKÉ CIRKULACE O. Materna (Praha) (UID: 32) |
| 16:30 | 22. | ZÁTĚŽOVÉ ECHOKARDIOGRAFICKÉ VYŠETŘENÍ U ZKRATOVÉ VADY J. Januška (Třinec) (UID: 33) |
| 16:45 | | Break |
| 17:15 - 18:45 | | Free lectures - BLOK 6 Chairpersons: M. Brtko, J. Nečas (Hradec Králové, Brno) |
| 17:15 | 23. | SUBVALVÁRNÍ OBSTRUKCE U AORTÁLNÍ STENÓZY M. Benešová (Praha) (UID: 36) |
| 17:33 | 24. | ÚSKALÍ V HODNOCENÍ VÝZNAMNOSTI MITRÁLNÍ INSUFICIENCE METODOU PISA J. Nečas (Brno) (UID: 37) |
| 17:51 | 25. | KATETRIZAČNÍ A UZ HODNOCENÍ VÝZNAMNOSTI AORTÁLNÍ STENÓZY M. Brtko (Hradec Králové) (UID: 38) |
| 18:09 | 26. | DUŠNOST PO PLASTICE MITRÁLNÍ CHLOPNĚ J. Popelová, I. Skalský, Š. Černý (Praha) (UID: 39) |
| 18:27 | 27. | AORTÁLNÍ STENÓZA S NÍZKÝM GRADIENTEM A NORMÁLNÍ SYSTOLICKOU FUNKCÍ LK P. Polanský (Pardubice) (UID: 40) |
| 18:45 | | End of program |