1 online
 
Change language:    
Menu

Vyhledávání v abstraktech

Sponzor

Program schéma

   ROTUNDA (pavilon A)  -  úterý 15.5.2007   

 8:30  PS Kardiovaskulární farmakoterapieJak interpretovat klinické studie?
 10:30  Přestávka
 11:00  Česká asociace srdečního selháníPacient se srdečním selháním v ambulantní péči
 12:30  Oběd
 14:00  Česká asociace srdečního selháníČím se liší nová Česká doporučení pro diagnostiku a léčbu chronického srdečního selhání?
 15:00  Blok Slovenské kardiologické společnostiEchodiagnostika ochorení pravých oddielov srdca
 16:00  Přestávka
 16:15  Sympozium Medtronic Czechia s.r.o.Intervence 2007spolupráce: Česká asociace intervenční kardiologie
 17:45  Konec programu


   MORAVA (pavilon A)  -  úterý 15.5.2007   

 8:30  Volná sdělení - sesterská sekce IV
 10:30  Přestávka
 11:00  Volná sdělení - sesterská sekce V
 12:30  Oběd
 14:00  PS Chlopenní a vrozené srdeční vady v dospělostiAsymptomatická hemodynamicky závažná aortální stenóza s dobrou funkcí levé komory - operovat?
 15:00  PS EchokardiografieHodnocení systolické funkce
 16:00  Přestávka
 16:15  Sympozium UnileverRole výživy v prevenci kardiovaskulárních onemocnění
 17:30  Přestávka
 17:35  Sympozium GE Medical Systems Česká Republika s.r.o.CIN (kontrastová nefropatie) - teoretická záležitost nebo reálný problém?
 18:05  Konec programu


   PRAHA (pavilon E - přízemí)  -  úterý 15.5.2007   

 8:30  Česká asociace akutní kardiologieHypertenzní krize
 9:45  Česká asociace intervenční kardiologieHorké novinky v léčbě AIM
 10:30  Přestávka
 11:00  Česká asociace intervenční kardiologiePrevence CMP z pohledu kardiologa I
 11:45  Česká asociace intervenční kardiologiePrevence CMP z pohledu kardiologa II
 12:30  Oběd
 14:00  Česká společnost pro hypertenziSoučasné kontroverze v léčbě arteriální hypertenze
 15:00  Česká společnost pro hypertenziRenovaskulární hypertenze
 16:00  Přestávka
 16:15  Sympozium SERVIER s.r.o.Inhibice If kanálů: nová strategie v léčbě pacientů s ischemickou chorobou srdeční
 17:15  Konec programu


   BRNO (pavilon E - II. patro)  -  úterý 15.5.2007   

 8:30  Česká asociace pro srdeční rytmusNáhlá smrt a ICD
 9:30  Česká asociace pro srdeční rytmusPraktické aspekty kardiostimulace
 10:30  Přestávka
 11:00  Česká asociace ambulantních kardiologůJak zlepšit péči o nemocné s ischemickou chorobou srdeční (ICHS) - možnosti v roce 2007.
 12:30  Oběd
 14:00  Česká společnost pro aterosklerózuProč potřebujeme nová hypolipidemika?
 15:00  Česká angiologická společnostŽilní trombóza
 16:00  Konec programu


   HRADEC KRÁLOVÉ (pavilon E – I.patro, bývalý Business Center I)  -  úterý 15.5.2007   

 8:30  Česká asociace preventivní kardiologieSoučasné možnosti primární a sekundární prevence ischemické cévní mozkové příhody
 9:30  PS Kardiovaskulární rehabilitaceRehabilitace u srdečního selhání
 10:30  Přestávka
 11:00  PS Chlopenní a vrozené srdeční vady v dospělostiContemporary management of Valve Disease - Focus on new guidelines
 12:30  Přestávka
 14:00  Volná sdělení - rehabilitation
 15:00  Volná sdělení - rehabilitace
 16:00  Konec programu
 16:01  Konec programu


   PLZEŇ (pavilon E – II. patro, bývalý Press Center)  -  úterý 15.5.2007   

 8:30  Obstrukční spánková apnoe a její kardiovaskulární komplikace
 9:30  Co by měl kardiolog vědět o hypertrofické kardiomyopatii?
 10:30  Přestávka
 11:00  Česká asociace preventivní kardiologieObezita jako rizikový faktor vaskulárních chorob
 11:45  Česká společnost pro hypertenziNové přístupy v léčbě hypertenze
 12:30  Oběd
 14:00  Volná sdělení - arytmie - varia
 15:00  Volná sdělení - plicní hypertenze
 16:00  Konec programu
 16:01  Konec programu


   OLOMOUC (pavilon E – I.patro, bývalý Business Center II)  -  úterý 15.5.2007   

 8:30  Volná sdělení - srdeční selhání II
 9:30  Volná sdělení - varia V
 10:30  Přestávka
 11:00  Volná sdělení - echokardiografie
 12:30  Oběd
 14:00  Volná sdělení - akutní koronární syndromy I
 15:00  Volná sdělení - akutní koronární syndromy II
 16:00  Konec programu


   POSTEROVÝ SÁL (pavilon E - přízemí, před sálem Praha)  -  úterý 15.5.2007   

 8:30  Posterová sekce - IIModerovaná diskuze bude probíhat od 10.30 do 11.00 hod. Moderované postery jsou v textu označeny barevně. HODNOTÍCÍ KOMISE: J. Vojáček, L. Elbl (Hradec Králové, Brno)
 16:00  Konec programu